Bec solar reincarcabil LED 7W, 500lm, CCT, 3in1, E27, IP20 [include carlig, solar. panou și cablu]
Cod: 2857Descriere detaliată a produsului
- 5 metode de încărcare: laptop, încărcător auto, power bank, adaptor și panou solar
- În modul de urgență, culoarea va fi doar albă (6400K)
- Modul AC: 7W, 500lm< br / >- Mod de urgență: 1,5 W (6400 K), 130 lm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Extras |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157660570 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoare deschisă: | 3 în 1 |
| Lumeni: | 500lm (mod de urgență, 130lm) |
| Socket: | E27 |
| Tensiune de ieșire: | DC: 6V |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Timp de încărcare: | 8 ore |
| Timp de lucru: | 6 ore |
| Tip baterie: | 3,7 V, 2200 mAh |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
