Becuri LED E12, G40, 0,5W, 30lm, 3V, alb cald, pachet de 6 [RTV100101]
Cod: 97060Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900495897060 |
| Certificate: | CE, ROHS |
| Culoare deschisă: | Alb cald 2700K |
| Lumeni: | 30 lm |
| Putere/Putere echivalentă: | 0,5W/3W |
| Tensiune de ieșire: | 3V |
| Výkon/Ekvivalentní výkon: | 0,5W/3W |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
