Combinație de lumini spate LED, dreapta 106 LED [L1829]
Cod: 11031Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Consum de energie: S: 2W / Tail: 2W / DI: 2W / Rev: 2W / FOG: 3W
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010053056 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | ECE R10 |
| Culoare deschisă: | Roșu, alb, galben |
| Lungimea cablului: | 0,3 m |
| Putere: | 2W |
| Temperatura de lucru: | -40°C până la +65°C |
| Tensiune de alimentare: | 12-24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
