Comutator Wi-Fi inteligent Sonoff Dual R3 Lite, AC: 100-240V, 3300W/15A 2200W/10A
Cod: 35249Descriere detaliată a produsului
Intrare: AC: 100-240V, 50/60Hz
Ieșire: AC: 100-240V, 50/60Hz
MCU: ESP32
Comutare canal: dual
Sarcina maxima: 2200W/10A/canal sau 3300W/15A/total Sarcina maxima: motor 10-240W/1A
Conexiune wireless: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz
Temperatura de functionare: -10°C~40°C
Umiditate de funcționare: 5% - 95% RH fără condensare
Material carcasa: PC V0
Dimensiuni: 54 x 49 x 24mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Comutatoare inteligente |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 6920075776966 |
| Culoare: | alb |
| frecvență wireless: | 2,4 GHz 802.11 b/g/n WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Max. actual: | 15 A (total), 10 A (1 canal) |
| Performanță maximă: | 3300 W (total) / 2200 W (1 canal) |
| Tensiune de intrare: | AC: 100-240V, 50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
