Corp de iluminat de bucătărie Solight LED, înclinabil, cu întrerupător, 10W, 4100K, 58cm [WO215]
Cod: 16367Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718026011 |
| Culoarea corpului: | Argint |
| Dimensiune: | 580 x 83 x 35mm |
| Flux de lumină: | 750 lm |
| Lifetime: | 30.000 h |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 10 |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
