Corp de iluminat de suprafață pentru bec AR111, alb [SLIP005047] + 1x bec gratis!
Cod: 25130/25125/1KS
Alb Cald
În stoc
| 25130/25125/1KS
EAN: 5904433129879
174.98 lei
124.99 lei
/ set
103.30 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 25130/25126/1KS
EAN: 5904433129886
174.98 lei
124.99 lei
/ set
103.30 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Index CRI: | >80 |
| Lumeni (lm): | 1050 |
| Socket: | GU10 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 40° |
| Dimensiuni: | Ø111x68 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
