Corp de iluminat LED cu montare aparentă CHLOE 7W, 560lm, CCT, rotund, negru, 1+1 gratis! [SLI043033CCT_PW]
Cod: 25406/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Lampa este o soluție practică pentru interior, care vă permite să ajustați culoarea luminii la nevoile actuale:
2700K - culoarea caldă promovează relaxarea și adaugă confort interiorului,
4000K - culoare neutră ideală pentru utilizare zilnică,
6000K - culoarea rece evidențiază detaliile și este potrivită pentru lucru.
Datorită unghiului de iluminare îngust (45°), este ideală pentru iluminatul de accent, expunerea tablourilor, decorațiunilor sau pe rafturi.
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433186902 |
| Culoare deschisă: | CCT 2700/4000/6000K |
| Lumeni (lm): | 560 |
| Material: | Plastic |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 7 |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 45° |
| Durată de viaţă: | 17.000 de ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
