Driver pentru panou LED de 45W obișnuit
Cod: 6004Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800230628275 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Curent de ieșire: | 1050MAH |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de intrare: | 0,25A |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +50°C |
| Tensiune de ieșire: | DC: 30-42V |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
