FOREVER LIGHT LAMPĂ DE MASĂ ELENA 7.5W CU BUNNY, 1200MAH, CCT, REÎNCĂRCABILĂ, DIMMABĂ [RTV200045]
Cod: 73783Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Extras |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5907457773783 |
| Capacitatea bateriei: | 1200mAh |
| Lungimea cablului: | 1,5m |
| Material: | ABS, silicon |
| Putere (W): | 7,5 |
| Tensiune de intrare: | 5V |
| Timp de încărcare: | 2 ore |
| Culoarea luminii: | 3000/4000/6000 K |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
