Hub ORNO 2x(2P+E) + 2xUSB, încărcare rapidă, alb-gri [OR-AE-13281/G]
Cod: 80098Descriere detaliată a produsului
Număr de prize (Tip E): 2
Tensiune nominală: AC: 220-240V, 50/60Hz
Curent nominal: 16A
Max. sarcină: 3680 W
Număr de conexiuni USB: 2, USB-A + USB-C
Încărcător USB: da, Quick Charge 2.0 PD
Tensiune de iesire a incarcatorului USB: 5V
Curent de iesire al incarcatorului USB: 3.4A
Puterea de iesire a incarcatorului USB: 17W
Grad de protectie: IP20
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cabluri |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5908254829734 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Curent maxim: | 16A |
| Încărcare maximă: | 16A/3680W |
| Tensiune de intrare: | AC: 100-240V, 50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
