Iluminare LED Solight, încastrat, pătrat, IP44, 15W (1150lm), 4000K, 22cm [WO730-1]
Cod: 16136Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718026035 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Flux luminos, lumeni: | 1150lm |
| Protecție IP: | IP44 |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la 50°C |
| Tensiune: | AC: 180-240,50/60Hz |
| Unghiul de emisie: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
