Iluminare LED Solight cu telecomandă, 50W, 3100lm, Ø40cm, schimbare de culoare, reglabil, negru [WO799-1-B]
Cod: 16439Descriere detaliată a produsului
Putere: 50W
Flux luminos: 3100lm
Durata de viață a LED-ului: 20.000 de ore
Unghi de iluminare: 120°
Indicele de redare a culorii Ra: >80
Material: fier, PMMA
Protecție: IP20
Tensiune: AC: 220-240V, 50/60Hz
Temperatura de funcționare: -20 °C până la 50 °C
Dimensiuni: Ø400 x 55 mm
Clasa energetica: G
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718035693 |
| Culoare deschisă: | 3 în 1 - Lumina Calda, Lumina Neutr, Lumina Recy |
| Flux luminos, lumeni: | 3100lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Protecție IP: | IP20 |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +50°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V, 50/60 Hz |
| Unghiul de emisie: | 120° |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
