Iluminat exterior LED Solight CADRU, 15W, 1050lm, 4000K, IP65, 19cm, 1+1 gratis! [WO741]
Cod: 16168/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat exterior LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718024130 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Flux luminos, lumeni: | 1050 lm |
| Lifetime: | 30.000 ore |
| Temperatura de funcționare: | -20 °C - + 50 °C |
| Tensiune: | 220-240V AC |
| Tensiune de intrare: | AC: 200-240V, 50/60Hz |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
