Încastrat LED pentru becuri GU10, IP65/2-PACK!
Cod: 7516/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157617758 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| bază: | GU10 |
| Dimmability: | Nu |
| Lungimea cablului: | 400 mm |
| Sarcina nominală: | max 35W |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
