Indicator lateral 2xLED pentru camion, 12-24V/8-PACK! [L1035-B]
Cod: 11041/8-PACKProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010040742 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Lifetime: | 50000 h |
| Lungimea cablului: | 0,15 m |
| Număr de LED-uri: | 2x LED-uri |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +65°C |
| Tensiune: | 12V/24V |
| Tip de corp: | Plastic |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
