Întrerupător tactil pentru benzi LED, alb [71122]
Cod: 12027Descriere detaliată a produsului
- orificiu de montare: 18 mm
- adâncime de montare: 15 mm
- diametru exterior: 22 mm
- tensiune de alimentare: 12V / 24V DC (în funcție de tensiunea de alimentare a iluminatului LED)< br />- curent max.: 4A
- putere max.: 48W (12V), 96W (24V)
- conector: 5.5x2.1mm
- lungimea firului: 18cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | COMANDA SI DIMMER pentru benzi LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Adâncime de montare: | 15 mm |
| Conector: | 5,5x2,1 mm |
| Diametru exterior: | 22 mm |
| Lungimea firelor: | 18 cm |
| Max. actual: | 4A |
| Max. performanţă: | 48 W (12 V), 96 W (24 V) |
| Tensiune de alimentare: | 12V/24V DC (în funcție de tensiunea de alimentare a iluminatului LED) |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
