Lampă cu prismă cu spectru LED 20W, 2400lm, 90cm, 1+1 gratis!
Cod: 25206/1PLUS1
Alb Cald [SLI045007WW_PW]
În stoc
| 25206/1PLUS1
EAN: 3800157650144
149.98 lei
74.99 lei
/ set
61.98 lei
fără TVA
Alb Natural [SLI045007NW_PW]
În stoc
| 25207/1PLUS1
EAN: 3800157650151
149.98 lei
74.99 lei
/ buc
61.98 lei
fără TVA
Alb Rece [SLI045007CW_PW]
În stoc
| 25208/1PLUS1
EAN: 3800157650168
149.98 lei
74.99 lei
/ set
61.98 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lãmpi fluorescente LED - tuburi |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Culoarea corpului: | alb |
| Lumeni (lm): | 2400 |
| Material: | PC |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 20W |
| Temperatura mediului: | -20°C până la 45°C |
| Tensiune: | AC: 200-240V, 50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
