Lampă cu senzor PIR, 2xE27, max. 2x15W/2-PACK! [CL/2XE27R-9]
Cod: 80100/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5908254841415 |
| Acoperire IP: | IP44 |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Putere (W): | Max. 2x15W |
| Temperatura de lucru: | -20° până la +40°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| tip senzor: | PIR |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
