Lampă de baie LED Solight deasupra oglinzii, 12W, 900lm, 4000K, IP44, 60cm, argintiu [WO748]
Cod: 16193Descriere detaliată a produsului
- Consum: 12W
- Flux luminos: 960lm
- Temperatura de culoare: 4000K (Alb Natural)
- Durata de viață a LED-ului: 20.000 ore
- Unghi de iluminare: 120 °< br />- Index de redare a culorilor Ra:> 80
- Material: aluminiu + PC
- Protecție IP: IP44 (rezistent la stropire)
- Tensiune: 220-240V, 50-60Hz
- Temperatura de funcționare: -20 ° C până la + 40 ° C
- Inclus în livrare este un suport pentru montare pe perete sau dulap
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718024710 |
| Clasa energetică: | G |
| Culoare deschisă: | Zi albă 4000K |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 960 lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Protecție IP: | IP44 |
| Tensiune: | AC: 220-240V/ 50Hz |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
