Lampă de lucru LED 20W, 1133lm, rotundă, 9xLED, 12V/24V/2-PACK! [L0176]
Cod: 11370/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Lămpile de lucru cu LED pot fi utilizate pentru: < br />- Vehicule de teren, Teren
- Mașini de lucru și agricole
- Macarale, excavatoare
- Încărcătoare
- Nave, bărci
- Tractoare
- Camioane, camioane
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010070565 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | ECE R10 |
| Lumeni: | 1133lm |
| Lungimea cablului: | 250 mm |
| Număr de diode: | 9 |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la + 50°C |
| Tensiune de alimentare: | 12-24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
