Lampă de lucru LED CREE, 32xLED [L3411]
Cod: 11148Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010060344 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | CE |
| Culoare deschisă: | Alb rece 6000k |
| Lifetime: | 50.000 ore |
| Lumeni: | 2400 lm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Temperatura de funcționare: | -30°C până la +50°C |
| Tensiune: | 9-30V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
