Lampa de masa LED cu display, 9W, piele, maro, temperatura luminii la alegere
Cod: 16044Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718020453 |
| Clasa energetică: | A+ |
| Culoare deschisă: | Opțiune de a alege - alb cald, Alb Natural, Alb Rece |
| Culoarea corpului: | Maro - design din piele |
| Dimmability: | Da - 5 niveluri de estompare |
| Flux de lumină: | 500 lm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Lungimea cablului de alimentare: | 140 cm |
| On/Off: | 15000 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Tensiune: | AC: 100-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
