Lampă de masă LED Solight reglabilă, 11W, 550Lm, modificarea cromaticității, argintiu (WO51-S) [WO51-S]
Cod: 16120Descriere detaliată a produsului
- Priză USB pentru încărcarea telefoanelor (5V, 1000mA), cablu USB inclus în pachet
- comutarea și modificarea luminozității printr-o atingere cu degetul
- lungime Cabluri de alimentare: 140 cm
- Sursa LED nu poate fi schimbată
- sursa de alimentare:
intrare: AC 100-240V
ieșire: DC 12V
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718022358 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoarea corpului: | Argint |
| Dimmability: | da |
| Lumeni: | max 550 lm |
| Lungimea cablului de alimentare: | 140 cm |
| Tensiune de ieșire: | DC 12V |
| Tensiune de intrare: | AC: 100-240V, 50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
