Lampă de masă LED Solight reglabilă, 12W, selectarea temperaturii luminii, USB, alb lucios [WO37-W]
Cod: 16160Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718016296 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoarea corpului: | Alb lucios |
| Dimmability: | da |
| Lumeni: | max 700 lm |
| Lungimea cablului de alimentare: | 140 cm |
| Putere: | max 12W |
| Tensiune de intrare: | AC: 100-240V, 50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
