Lampă de monitor Aries Pro, 250lm, 2700K-6500K, neagră [081223]
Cod: 35295Descriere detaliată a produsului
- reglare lină a luminozității de la 10% la 100%
- control lină al temperaturii culorii - de la cald 2700 K la rece 6500 K
- alegere a trei moduri cu o singură atingere, excelente pentru muncă, lectură sau relaxare de seară
- telecomandă wireless care vă permite să aprindeți și să stingeți rapid lampa, precum și să reglați cu precizie luminozitatea și temperatura culorii luminii (este alimentată de două baterii AAA, care nu sunt incluse în pachet)
- CRI Ra95 garantează o reproducere fidelă a culorilor și un aspect natural al obiectelor iluminate - o astfel de lumină facilitează lucrul cu grafică și multimedia, vă permite să vedeți mai bine detaliile și să mențineți consistența culorilor
- durabilitate ridicată
- suportul cu plăcuțe antiderapante din silicon permite montarea stabilă pe monitoare cu o grosime de 10 până la 28 mm, iar designul compact ajută la economisirea spațiului pe birou și nu interferează cu camera web
- cablu USB-C de 1,5 metri pentru conectarea convenabilă a dispozitivului la priză
- monitoare compatibile cu diagonala: 13,8-24"
Parametri suplimentari
| Categorie: | Extras |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 6924922265788 |
| Culoare deschisă: | 2700K - 6500K |
| Curent de intrare: | 5V/2A |
| Lumeni (lm): | 250 |
| Lungimea cablului: | 1,5m |
| Număr de LED-uri: | 78 |
| Putere nominală: | 10W (78x0,2W/LED modul) |
| Tensiune de intrare: | DC: 5V |
| Alimentare electrică: | USB-C |
| Întunecare: | Da |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
