LAMPĂ DE NOAPTE APPLE 0,6W, 3000K [MW61095]
Cod: 101231Descriere detaliată a produsului
- culoarea luminii alb cald cu o temperatura de 3000K ofera o iluminare moale si relaxanta
- lampa durează de la 6,5 până la 13 ore cu o singură încărcare datorită bateriei încorporate de 400 mAh și o încărcare completă durează doar 2 ore
- lampa are nevoie de doar 0,6 W de putere pentru a ilumina eficient un spațiu pe timp de noapte și în același timp consumă o cantitate minimă de energie
- Cablu USB pentru incarcare rapida si usoara
Parametri suplimentari
| Categorie: | Iluminat pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5906555610952 |
| Capacitatea bateriei: | 400mAh/3,7V |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K |
| Material: | ABS+PP |
| Putere (W): | 0,6 |
| Tensiune de intrare: | 5V DC:1V |
| Timp de încărcare: | 2 ore |
| Dimensiuni: | 142 x 142 x 108 mm |
| Program de lucru: | 6-13 ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
