LAMPĂ DE NOAPTE CĂPȘUNĂ, 0,95 W, 3000K [MW20777]
Cod: 101218Descriere detaliată a produsului
Culoare luminii: 3000K, alb cald
Putere: 0,95 W
Tensiune de intrare: 5V DC 1A
Capacitate baterie: 1200mAh / 3.7V
Culoare: alb
Material: ABS + silicon
Timp de încărcare: 4,5 ore
Timp de funcționare: 6 - 10 ore, în funcție de setarea de luminozitate
Încărcare: cablu USB (inclus în pachet)
Dimensiuni: 95 x 91 x 118mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Iluminat pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905036207773 |
| Capacitatea bateriei: | 1200mAh/3,7V |
| Material: | ABS+PC+silicon |
| Putere (W): | 0,95 |
| Tensiune de intrare: | 5V DC:1V |
| Timp de încărcare: | 4,5 ore |
| Culoarea luminii: | Alb cald 3000K |
| Dimensiuni: | 95 x 91 x 118mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
