LAMPĂ DE NOAPTE FRIES 0,6W, 1705K [MW61096]
Cod: 101232Descriere detaliată a produsului
- culoare albă, foarte caldă, cu o temperatură de 1705K, asigură o iluminare excepțional de moale, plăcută, ideală pentru relaxarea de seară
- Bateria de 1200 mAh asigură că lampa poate funcționa până la 10 până la 25 de ore după o încărcare completă
- incarcare 4 ore
- Putere de 0,6 W, ceea ce înseamnă iluminare care economisește energie, dar eficientă
- Cablu USB pentru incarcare rapida si usoara
Parametri suplimentari
| Categorie: | Iluminat pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5906555610969 |
| Capacitatea bateriei: | 1200mAh/3,7V |
| Culoare deschisă: | Alb cald 1705K |
| Material: | ABS+PP |
| Putere (W): | 0,6 |
| Tensiune de intrare: | 5V DC:1V |
| Timp de încărcare: | 4 ore |
| Dimensiuni: | 97 x 38 x 111 mm |
| Program de lucru: | 10-25 ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
