Lampă de noapte Angel 2,5 W, RGB+3000K [MW61106]
Cod: 101233Descriere detaliată a produsului
- În funcție de modul selectat, lampa poate dura până la 40 de ore, ceea ce o face o alegere excelentă pentru nopți lungi.
- Lampa este realizata din silicon moale si materiale durabile ABS si HIPS, rezistente la deteriorare si sigure pentru copii.
- Încărcare rapidă: timpul de încărcare de 4 ore vă permite să restabiliți rapid funcționalitatea completă a luminii.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Iluminat pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5906555611065 |
| Capacitatea bateriei: | 1200mAh/3,7V |
| Material: | ABS+silicon+SOLDURI |
| Putere (W): | 2,5 |
| Tensiune de intrare: | 5V DC:1V |
| Timp de încărcare: | 4 ore |
| Timp de lucru: | 8-40 ore |
| Culoarea luminii: | RGB + alb cald 3000K |
| Dimensiuni: | 84 x 164 x 134 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
