Lampa de noapte MARY'S flacără 3W, 1800K-3000K [MW61049]
Cod: 101223Descriere detaliată a produsului
Culoare luminii: 1800K și 3000K, alb cald
Putere: 3W
Tensiune de intrare: 5V DC 1A
Capacitate baterie: 800 mAh / 3.7V
Culoare: Galben
Material: ABS + silicon
Timp de încărcare: 2,5 ore
Timp de funcționare: 6 - 120 ore în funcție de setarea de luminozitate
Încărcare: cablu USB (inclus în pachet)
Dimensiuni: 100 x 100 x 124 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Iluminat pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5906555610495 |
| Capacitatea bateriei: | 800mAh/3,7V |
| Material: | ABS+PC+silicon |
| Putere (W): | 3W |
| Tensiune de intrare: | 5V DC:1V |
| Timp de încărcare: | 2,5 ore |
| Culoarea luminii: | Alb cald 1800K și 3000K |
| Dimensiuni: | 100 x 100 x 124mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
