LAMPĂ DE NOAPTE MELC, 0.6W, 2800K [MW20771]
Cod: 101214Descriere detaliată a produsului
Culoare luminii: alb cald, 2800K
Putere: 0,6 W
Tensiune de intrare: 5V DC 1A
Capacitate baterie: 1200mAh / 3.7V
Culoare: alb
Material: ABS + silicon
Timp de încărcare: 2,5 ore
Timp de funcționare: 14 până la 80 de ore, în funcție de setarea de luminozitate
Încărcare: cablu USB (inclus în pachet)
Dimensiuni: 102 x 125 x 128mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Iluminat pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905036207711 |
| Capacitatea bateriei: | 1200mAh/3,7V |
| Material: | ABS+PC+silicon |
| Putere (W): | 0,6 |
| Tensiune de intrare: | 5V DC:1V |
| Timp de încărcare: | 2,5 ore |
| Culoarea luminii: | Alb cald 2800K |
| Dimensiuni: | 102 x 125 x 128mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
