Lampă de noapte Owl 2,6 W, RGB+3000K [MW20725]
Cod: 101215Descriere detaliată a produsului
- Culoare luminii: RGB + alb cald, 3000K
- Putere: 2,6 W
- Tensiune de intrare: 5V DC 1A
- Capacitate baterie: 1200mAh / 3.7V
- Culoare: Alb
- Material: ABS + silicon
- Timp de încărcare: 4,5 ore
- Timp de functionare: 5 - 200 ore in functie de setarea de luminozitate
- Incarcare: cablu USB (inclus in pachet)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Iluminat pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905036207254 |
| Capacitatea bateriei: | 1200mAh |
| Material: | Silicon + ABS |
| Putere (W): | 2,6 |
| Tensiune de intrare: | 5V DC:1V |
| Timp de încărcare: | 4,5 ore |
| Culoarea luminii: | RGB + alb cald 3000K |
| Dimensiuni: | 99 x 97 x 112 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
