LAMPĂ DE NOAPTE TOAST, 1W, 3000K [MW20540]
Cod: 101217Descriere detaliată a produsului
Culoarea luminii: 3000K, alb cald
Putere: 1W
Tensiune de intrare: 5V DC 1A
Capacitatea bateriei: 1200mAh / 3.7V
Culoare: Alb Alb
Material: ABS ABS + silicon
Timp de încărcare: 3 ore
Timp de funcționare: 6 - 24 ore în funcție de setarea luminozității
Încărcare: cablu USB (inclus)
Dimensiuni: 93 x 68 x 107mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Iluminat pentru copii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905036205403 |
| Capacitatea bateriei: | 1200mAh/3,7V |
| Material: | ABS+PC+silicone |
| Putere (W): | 1 |
| Timp de încărcare: | 3 ore |
| Culoarea luminii: | Alb cald 3000K |
| Dimensiuni: | 93 x 68 x 107mm |
| Tensiunea de intrare: | 5V DC:1V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
