LAMPĂ DE PERETE CU LED CU SENZOR RIOLITE 15W, 1100LM, IP65, 4000K, NEGRU/2-PACK! [AD-OP-6206BLPMR4]
Cod: 80142/2-PACKDescriere detaliată a produsului
- Flux luminos: 1100 lm
- Putere nominală: 15W
- Sursa de lumină: LED SMD integrat
- IP65
- Temperatura de culoare a luminii: alb neutru 4000K
- Tensiune nominală: 230V AC, 50Hz
- Culoare: negru
- Unghi de detecție: 140°
- Material de umbrire: PC
- Tip de senzor: PIR
- Raza de detecție: 9 m
- Setarea senzorului de lumină diurnă LUX <3-2000lux
- Setare timp: Da min: 10 sec. ±3 sec; max: 5 min. ±1 min.
- Dimensiuni: 170,7 x 159,2 x 80 mm (L x l x î)
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5908254815805 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Distanța de detecție: | Max. 9m |
| Domeniul de detecție: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 5 min. ± 1 min |
| Lumini (lm): | 1100 |
| Putere (W): | 15 |
| Tipul de senzor: | Pir |
| Unghiul de detecție: | 140° |
| CRI: | >85 |
| Culoarea luminii: | Alb Natural 4000K |
| Tensiunea de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
