Lampă de perete cu LED pentru exterior ENCANTA 6W 300LM IP54 CCT negru, 1+1 gratis! (SLI003035CCT_PW)
Cod: 25364/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Cod produs: SLI003035CCT_PW
Tensiune: 230V
Speranță de viață: 17 000 ore de funcționare
Clasificare IP: 54
Temperatura de funcționare: -20°C +40°C
Dimensiuni: 230x80x30 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433153607 |
| Acoperire IP: | IP45 |
| Dimensiune: | 230x80x30 mm |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de lucru: | -20°C až +40°C |
| Culoarea luminii: | 3000/4000/6000 K |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
