LAMPĂ DE PERETE LED CU SENZOR PIR ENIGO 20W, 1800LM, 4000K, IP54, 1+1 gratis! [SLI003045NW_PW]
Cod: 25338/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433167420 |
| Lumeni (lm): | 1800 |
| Material: | Plastic |
| Protecție IP: | IP54 |
| Putere (W): | 20 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| tip senzor: | PIR |
| Unghiul de iluminare: | 180° |
| Culoarea luminii: | Alb Natural 4000K |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
