Lampă de tavan cu LED și senzor de mișcare pentru 2xE27 IP44
Cod: 24359Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 3800170260344 |
| Protecție IP: | IP44 |
| Putere (W): | max. 2x20W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| tip senzor: | Senzor cu microunde |
| Tipul de priză: | E27 |
| Dimensiuni: | Ø 277 x 112,4 mm |
| Distanța de detectare: | Perete: Max. 6 m, Tavan: 2 – 8 m |
| Interval de detecție: | 180°/360° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
