Lampă de tavan LED NYMPHEA 24W/35W/40W, CCT, albă [SLI031059CCT_PW]
Cod: 25428Descriere detaliată a produsului
- Putere reglabilă 24/35/40 W și culoare lumină 3000/4000/6000 K folosind comutatoare DIP înainte de instalare
- Flux luminos al lămpii: 1920/2800/3200 lm
- Iluminare uniformă a zonei, fără strălucire
- Design elegant, alb, potrivit pentru diverse interioare
- Eficiență luminoasă ridicată cu consum redus de energie
- Durată lungă de viață
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 5900145600682 |
| Culoare deschisă: | 3000/4000/6000 K |
| Lumeni (lm): | 1920/2800/3200 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 24W/35W/40W |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Durată de viaţă: | 50.000 de ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
