Lampă impermeabilă LINIX cu senzor de mișcare, 36 W, 4320 lm, 120 cm [211605-II-MV]
Cod: 75188Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 5905378211605 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Lumeni (lm): | 4320 |
| Material: | Plastic |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 36 |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI: | >80 |
| Durată de viaţă: | 20.000 de ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
