Lampa Incastrat Cob Led 40W
Cod: 1163
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 1163
EAN: 3800230627285
275.99 lei
197.99 lei
/ buc
163.63 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 1164
EAN: 3800230627292
275.99 lei
197.99 lei
/ buc
163.63 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 1165
EAN: 3800230627308
275.99 lei
197.99 lei
/ buc
163.63 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Lampă LED cu un unghi de fascicul de 120° și un flux luminos de 3200 lm. Puterea de 40 W este un înlocuitor pentru vechiul bec de 100 W. Clasa de eficienta energetica a sursei de lumina este A+.Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat încastrate LED COB |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | A+ |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 3200 lm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Medie: | 222 mm |
| Număr de produs: | VT-2645 |
| On/Off: | 15000 |
| Performanță echivalentă: | 100W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Temperatura mediului: | -25~50'C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
