Corp de iluminat încastrat cu LED MOBILO 6.5W, 800lm, 2700/4000/6000K, 36°, alb [SLI043023CCT_PW]
Cod: 25387Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433167413 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Lumeni (lm): | 800 |
| Material: | PC + PS |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Putere (W): | 6,5 |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 36° |
| CRI Index: | >80 |
| Culoarea luminii: | CCT 2700/4000/6000K |
| Dimmering: | Nu |
| Durata de viata: | 17.000 de ore |
| Orificiu de montare: | Ø90 mm |
| PF: | >0.5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
