Lampă LED de avertizare 86W, 12/24V, 6 moduri [BLK0059]
Cod: 11763Descriere detaliată a produsului
- Suport reglabil - suporturile sunt mobile și pot fi plasate pe întreaga lungime a balizei, după cum este necesar
- Protecție împotriva polarității inverse
- Două moduri de intensitate a luminii: NOAPTE și ZI
- 6 moduri de funcționare:
1. Bliț simplu
2. Bliț dublu
3. Bliț cvadruplă
4. Bliț simplu alternativ
5. Bliț dublu alternativ
6. Bliț cvadruplă alternativ
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905358304723 |
| Certificate: | ECE R10, ECE R65 |
| Lungimea cablului: | 3m |
| Material: | Aluminiu + PC |
| Numărul de diode: | 204 x LED |
| Protecție IP: | IP67 |
| Putere (W): | 86 |
| Temperatura de lucru: | -30°C până la +60°C |
| Tensiune de funcționare: | 12V/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
