Lampa LED de perete/plafon 12W, 900lm, IP65
Cod: 8541
Alb Cald
În stoc
| 8541
EAN: 3800157638906
157.99 lei
130.99 lei
/ buc
108.26 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 8542
EAN: 3800157638913
157.99 lei
130.99 lei
/ buc
108.26 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Curent de ieșire: | 280mA |
| Flux de lumină: | 900 lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Protecție IP: | IP65 |
| Shape: | Rundă |
| Temperatura mediului: | -25°C până la 50°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Tensiune de ieșire: | DC: 36-40V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
