Lampă LED impermeabilă 150cm, 48W, 6430lm, IP65, CREE CHIP, 1+1 gratis!
Cod: 2162876/1PLUS1
Alb Natural
În stoc
| 2162876/1PLUS1
EAN: 3800170240995
369.98 lei
184.99 lei
/ set
152.88 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 2162866/1PLUS1
EAN: 3800170241008
369.98 lei
184.99 lei
/ set
152.88 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 6 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lumeni (lm): | 6430 |
| Material: | PC |
| Ora de începere: | 0-100% in <1s |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 48W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Tipul de cip LED: | SMD-CREE Chip |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI Index: | >80 |
| Dimensiuni: | 1500x66x58mm |
| PF: | >0.9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
