Lampă LED impermeabilă 150CM 48W 6430LM IP65 CREE CHIP
Cod: 2162876
Alb Natural
În stoc
| 2162876
EAN: 3800170240995
260.99 lei
184.99 lei
/ buc.
152.88 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 2162866
EAN: 3800170241008
260.99 lei
184.99 lei
/ buc.
152.88 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 6 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lumeni (lm): | 6430 |
| Material: | PC |
| Ora de începere: | 0-100% in <1s |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 48W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V, 50/60Hz |
| Tipul de cip LED: | SMD-CREE Chip |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI Index: | >80 |
| Dimensiuni: | 1500x66x58mm |
| Factor de putere PF: | >0.9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
