Lampă LED impermeabilă 2x18W tub (3400 lm), 120 cm, IP65/2-PACK!
Cod: 6387/2-PACK
Alb Natural
În stoc
| 6387/2-PACK
EAN: 3800157625036
339.98 lei
219.99 lei
/ set
181.81 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 6399/2-PACK
EAN: 3800157626385
339.98 lei
219.99 lei
/ set
181.81 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Consum de energie: | 2x18W = 2x36W |
| Flux luminos: | 3400lm |
| Material: | Plastic |
| Tensiune: | AC: 200 - 240V, 50/60Hz |
| Tip LED: | SMD |
| CRI: | >80 |
| Durată de viață: | 20 000 ore |
| Factor de putere PF: | >0,9 |
| IP: | IP65 |
| Unghi de iluminare: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
