Lampă LED impermeabilă AQUATICA cu întrerupător, 15W, 1600lm, capete pătrate/2-PACK!
Cod: 25434/2-PACK
Alb Cald [SLI043017WW_PW]
În stoc
| 25434/2-PACK
EAN: 5904433135474
169.98 lei
119.99 lei
/ set
99.17 lei
fără TVA
Alb Rece [SLI043017CW_PW]
În stoc
| 25435/2-PACK
EAN: 5904433135511
169.98 lei
119.99 lei
/ set
99.17 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Putere: 15W
Curent: 115mA
Tensiune: AC:220-240V, 50Hz
Clasă energetică: E
Consum de energie: 15 kWh/1000h
Clasă de protecție: IP44
Efect 0.6
Flux luminos: 1600 lm
Unghi de distribuție a luminii: 150°
Sursă: da
Interval de temperatură de funcționare: -20~+40 °C
Durata de viață: 17.000 h
Material carcasă: PLASTIC
Dimensiuni: 596 x 46 x 63 mm
Greutate 0.255 kg
Metodă de instalare: SUPRAFAȚĂ
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Lumeni (lm): | 1600lm |
| Material: | Plastic |
| Ora de începere: | 0-100% < 1s |
| Protecție IP: | IP44 |
| Putere (W): | 15W |
| Putere echivalentă (W): | 100 |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V, 50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 150° |
| CRI Index: | >80 |
| PF: | >0.5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
