Lampă LED Madara LIBRA cu montare aparentă pentru becuri GU10, neagră [SLIP003058]
Cod: 25392Descriere detaliată a produsului
- soclu: 1xGU10 - potrivit doar pentru becuri LED (becul nu este inclus)
- culoare: negru
- cap rabatabil pentru direcționarea luminii
- potrivit pentru iluminarea țintită a elementelor interioare
Lampă cu opțiunea de utilizare a unei surse de lumină LED cu soclu GU10.
Sursele de lumină interschimbabile vă permit să vă jucați cu lumina alegând intensitatea, culoarea sau unghiul de iluminare potrivit.
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433177153 |
| Material: | Aluminiu |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere maximă: | max 1x10W |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Tipul de priză: | GU10 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
