LAMPA LED PENTRU SCARA 3W 110LM negru IP65/2-PACK!
Cod: 211328/2-PACK
Alb Cald
În stoc
| 211329/2-PACK
EAN: 3800157677301
189.98 lei
114.99 lei
/ set
95.03 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 211328/2-PACK
EAN: 3800157677295
189.98 lei
114.99 lei
/ set
95.03 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405114090 |
| Funcții de reglare a luminii: | Nu |
| Lumeni: | 110lm |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 100-240V, 50/60Hz |
| Tip de corp: | Plastic |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
