Lampă LED ZONDA cu senzor PIR și modul de urgență 12W/1.2W, 800LM/80LM, IP20, 4000K/2-PACK! [AD-PL-391WLPMR4]
Cod: 80058/2-PACK
Alb Natural
În stoc
| 80058/2-PACK
EAN: 5908254817601
335.98 lei
254.99 lei
/ set
210.74 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 800 lm |
| Raza de detectare: | max 6m |
| Tensiune: | 230V~, 50Hz |
| Unghiul de detectare: | 360° |
| CRI: | >85 |
| Dimensiuni: | Ø290x67mm |
| Senzor de lumină naturală reglabil (LUX): | <3—2000lux |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
